Wakacje w Jantarze? Nic prostszego!

Lato, wakacje, urlop to słowa które każdemu bardzo dobrze się kojarzą, jest to czas gdy niczym się nie przejmujemy, dzień jest coraz dłuższy, a za oknem piękna pogoda. Nikt wtedy nie chce siedzieć w domu czy pracy, każdy ma ochotę wyjechać gdzieś daleko od obowiązków i problemów życia codziennego.

Kwestią wyboru pozostaje znalezienie i zarezerwowanie wymarzonego lokum na czas wakacji. W internecie dostępnych jest bardzo wiele ofert nad morzem, w górach, w Polsce, czy zagranicą jak i również propozycje tematyczne. Wystarczy tylko jedno kliknięcie i mamy zaplanowane całe wakacje.

Jednym z miast, które na pewno warto odwiedzić jest Jantar. Miejscowość gdzie na wszystkich chętnych czeka komfortowa baza noclegowa, dzięki czemu na pewno każdy znajdzie coś dla siebie (info > meteor-turystyka.pl). Noclegi w pokojach, hotelach i ośrodkach wypoczynkowych w Jantarze spełniają wszystkie standardy, obsługa jest bardzo miła, a atmosfera rodzinna. Między innymi dlatego jest tu tak wielu turystów, a co roku ich liczba się zwiększa. Często przyjeżdżamy tutaj raz, by potem wracać już systematycznie co rok. W tym nadmorskim kurorcie na pewno nie będziemy się nudzić. Mowa tu zarówno o atrakcjach dla dzieci jak i również dla osób starszych. A jak wiadomo sukcesem udanego urlopu jest wiele ciekawych możliwości spędzenia czasu wolnego. Oczywiście, gdy zamierzamy przyjechać tutaj warto jest zostać kilka dni by móc cieszyć się wszystkimi atrakcjami jakie daje nam to miasto.

Jedną z nich jest Pasieka U Strusi. Na organizowanych tu wystawach możemy zobaczyć wiele rodzajów strusi, a trzeba zauważyć, że każdy z nich ma indywidualny charakter. Jest to miejsce na pewno bardzo ciekawe zarówno dla dzieci jak i dorosłych – zabierzmy ze sobą aparat żeby uwiecznić te wspaniałe chwile spędzone z tymi niezwykle rzadkimi zwierzętami.

Kolejnym w miejscem które warto zobaczyć jest Art Inwazja Owadów – Rodzinny Park Rozrywki gdzie możemy zobaczyć wielkie rzeźby owadów jak i również żywe owady, które pochodzą z różnych części świata. Oprócz tego możemy dowiedzieć się czym się żywią i jak żyją oraz gdzie możemy je spotkać. Jest to na pewno wspaniała zabawa dla całej rodziny. Nie jest to jednak jedyna atrakcja warta zakosztowania w Jantarze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>